Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap – Michael Scott Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Michael Scott yazarı tarafından yazılan Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap

Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünyayı yok edebilecek sırrı saklıyor olsan ne yapardın?İkiz kardeşler Josh ve Sophie bu yaz tatilini çalışarak geçirmeye karar vermişlerdi. Araba almak için para biriktirmek istiyorlardı. O gün yine işyerlerinde sıradan bir gün gibi başlamıştı. Fakat tüm dünyaları değişmek üzereydi.İkizlere katılın ve…?– Büyü ve kehanetlerle dolu bir dünyayı keşfedin?– Ölümsüz varlıklar ve tehlikeli yaratıklarla savaşın – Başka alemlere ve uzak ülkelere seyahat edinBazen efsaneler gerçektir!..New York Times çok satanlar listesine girmiş serinin heyecan dolu ilk kitabıyla, tüm zamanların en müthiş efsanesine adım atın.

Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Filiz Emre
Yayın Tarihi 2018-11-17
Orjinal Adı The Alchemyst – The Secrets Of The Immortal Nicholas Flamel
ISBN 6053320821
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 413
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap PDF İndir

Simyacı – Ölümsüz Nicholas Flanel’in Sırları 1.Kitap kitabı, Michael Scott isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Michael Scott yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Michael Scott Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • Kasırga Mart 31, 2019, 6:43 pm

    .

  • Kasırga Mart 31, 2019, 6:44 pm

    Hala linki göndermenizi bekliyorum bu nasıl saçma iş böyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)