Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz – Pdf İndir

Nisan 15, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz

Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz Kitabının Kısa Özeti Oku

Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Padişah, vergi vermeleri için üç ülkeye elçi gönderir. Vergi vermek istemeyen krallar, ilginç oyunlarla vergiden kurtulmak isterler. Peki kurtulabilirler mi dersiniz? Bir leylek, bir eşek, bir de kuşun padişaha şikâyetleri ne olabilir?

Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Duhter Bayraktar Uçman
Yayın Tarihi 2016-01-01
ISBN 9755010830
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 80
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz PDF İndir

Sihirli Nar/Şahmeran Hikayeleri/Klasiklerimiz kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.