Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ – Rosie Banks Pdf İndir

Şubat 26, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rosie Banks yazarı tarafından yazılan Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ

Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ Kitabının Kısa Özeti Oku

Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sıradışı bir yolculuğa çıkarak Sihirli Krallık’ı keşfetmeye hazır mısın?Pembe Karlı Dağ’da büyük bir sorun var: kar cinleri donmak üzere! Fesat Kraliçe yüzünden, herkesin ısınmasını sağlayan sıcak korlar sönmüş, her yer buz tutmuş. Ellie, Summer ve Yasmin’in bir an önce beşinci yıldırımı bulmaları ve bu sevimli köyü eski haline döndürmeleri gerekiyor.Tüm serüvene ortak olmak için dizinin diğer kitaplarını okumayı unutma!

Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Tuğba Kırca Alptekin
Yayın Tarihi 2013-04-02
ISBN 6050913910
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 108
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ PDF İndir

Sihirli Krallık 5 / Pembe Karlı Dağ kitabı, Rosie Banks isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rosie Banks yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rosie Banks Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.