Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası – Rosie Banks Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rosie Banks yazarı tarafından yazılan Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası

Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası Kitabının Kısa Özeti Oku

Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sıradışı bir yolculuğa çıkarak Sihirli Krallık’ı keşfetmeye hazır mısın?Fesat Kraliçe’nin üçüncü yıldırımını bulmak üzere çağrılan Ellie, Summer ve Yasmin için göklere çıkma vakti! Gizemli Kutu’da beliren bilmece, bembeyaz bulutları işaret ediyor. Hava perileri ile rengarenk gökkuşağı havuzlarının bulunduğu Bulut Adası, iyi kalpli arkadaşların yardımını bekliyor…Tüm serüvene ortak olmak için dizinin diğer kitaplarını okumayı unutma!

Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Tuğba Kırca Alptekin
Yayın Tarihi 2016-05-12
ISBN 6050913897
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 112
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası PDF İndir

Sihirli Krallık 3 / Bulut Adası kitabı, Rosie Banks isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rosie Banks yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rosie Banks Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)