Sihirli Kitap / 3.Kitap – Fatih Erdoğan Pdf İndir

Ocak 16, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sihirli Kitap / 3.Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Fatih Erdoğan yazarı tarafından yazılan Sihirli Kitap / 3.Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sihirli Kitap / 3.Kitap

Sihirli Kitap / 3.Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Sihirli Kitap / 3.Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Oktay ışığın yansımalarını ayarlayarak yazıyı görmeye çalışıyordu. Yüksek sesle tekrarladı:“KAPAĞI AÇ, MERAK ET.TEK GEREKEN, CESARET…”Tarih dersini hiç sevmeyen ve çok anlamsız bulan kahramanımız Oktay’ın tek dileği tarihi şöyle canlı canlı, eğlenceli, sanki gerçekten yaşıyormuşçasına anlatan bir tarih kitabı olması….Bunu dilemesinin nedeni de onları bekleyen zorlu tarih sınavının yaklaşmasıydı….Tarih sınavının zorlu olmasının nedeni ise öğretmenin iptal edilen sınavın kağıtlarının çalındığını düşünmesiydi… Nilüfer’in Oktay’ın macerasına dahil olmasının nedeni ise…Daha fazla anlatmayalım da okuyun ve bu maceranın tadına kendiniz varın…

Sihirli Kitap / 3.Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Huban Korman
Yayın Tarihi 2017-11-24
ISBN 9753100328
Baskı Sayısı 14. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Sihirli Kitap / 3.Kitap PDF İndir

Sihirli Kitap / 3.Kitap kitabı, Fatih Erdoğan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Fatih Erdoğan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Fatih Erdoğan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Hh Mayıs 1, 2020, 11:24 pm

    Aaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.