Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri – Paula Navarro Pdf İndir

Şubat 27, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Paula Navarro yazarı tarafından yazılan Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri

Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Evde ya da okulda yapılabilecek eğitsel nitelikli 16 deneyin yer aldığı bu kitapta elektriğin yapısı, türleri ve özellikleri gibi konular açıklanmakta ve manyetizma kavramına ilişkin farklı bilgiler sunulmaktadır. Çocuklar bu deneyleri yaparken günlük yaşamlarında yer alan küçük ayrıntıların arkasında saklı olan bilimi eğlenerek keşfedecekler.

Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Elnara Ahmetzade
Yayın Tarihi 2016-05-02
ISBN 6053120353
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 35
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri PDF İndir

Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri kitabı, Paula Navarro isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Paula Navarro yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Paula Navarro Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • serpil Mart 7, 2019, 10:07 am

    süper

  • serpil Mart 7, 2019, 10:10 am

    Sihirli Bilim – Çarpıcı Elektrik ve Manyetizma Deneyleri kitabı pdf olarak indiremedim. mail adresim serpilomeroglu@outlook.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.