Sıfır Noktasındaki Kadın – Neval el-Saadavi Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sıfır Noktasındaki Kadın gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Neval el-Saadavi yazarı tarafından yazılan Sıfır Noktasındaki Kadın kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Sıfır Noktasındaki Kadın


Sıfır Noktasındaki Kadın Kitabının Kısa Özeti Oku


Sıfır Noktasındaki Kadın kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Neval El Seddavi, ölüm hücresinde Mısırlı fahişe Firdevs’le konuşuyor: Firdevs’in anlattığı yaşam öyküsünü aktarıyor bize. Bu dünyada kadın olmanın, “fahişe” olmanın ne anlama gelebileceğini okuyoruz bu yaşam öyküsünde. Sıfır noktası neresidir?

Sıfır Noktasındaki Kadın Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Selma Demiröz
Yayın Tarihi 2018-03-30
Orjinal Adı Woman at Point Zero
ISBN 9753421958
Baskı Sayısı 8. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 112
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 3. Hm. Kağıt
Boyut 13 x 19.5 cm

Sıfır Noktasındaki Kadın PDF İndir


Sıfır Noktasındaki Kadın kitabı, Neval el-Saadavi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Neval el-Saadavi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Neval el-Saadavi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Ahmet Kasım 9, 2019, 2:09 pm

    fena degil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.