Sevseydi Gitmezdi – Zeus Kabadayı Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sevseydi Gitmezdi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Zeus Kabadayı yazarı tarafından yazılan Sevseydi Gitmezdi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sevseydi Gitmezdi

Sevseydi Gitmezdi Kitabının Kısa Özeti Oku

Sevseydi Gitmezdi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bavulunu ne kadar toplarsan topla…Onu boşalttığın gibi boşaltamazsın beynini…Yolcu olmak sorun değil. Gitmesine gidersin de Dönünce bulabilir misin terk edip gittiğini?Ben en çok yanlış duraktan korkarım.İndiğinde ne yol bilirsin ne de iz…Gerçi gidecek yerin yokken nasıl kaybolabilirsin ki?En iyisi bırakmak her şeyi…Hem bir yere gitmek yerine Kalırsam olduğum yerde… Olduğum yer evim olur… Olmaz mı?Olmasın…

Sevseydi Gitmezdi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-05-25
ISBN 6052214268
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Sevseydi Gitmezdi PDF İndir

Sevseydi Gitmezdi kitabı, Zeus Kabadayı isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Zeus Kabadayı yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Zeus Kabadayı Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)