Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor! – Kate Finch Pdf İndir

Nisan 6, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kate Finch yazarı tarafından yazılan Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor!

Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor! Kitabının Kısa Özeti Oku

Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sıra dışı bir dostluk doğuyor!Sevimli Dostlar Oteli, bu kez ünlü bir film yıldızının kedisini ağırlıyor.Tertemiz ve narin İran kedisi Kadife’nin çok sevdiği oyuncağı parçalanınca Rüzgâr ile Nehir, ne yapacaklarını şaşırıyorlar.Neyse ki yardımlarına otelin bir diğer sakini, midilli Kısmet yetişiyor.İki kardeş, Kadife’yi sahibine teslim edene kadar ise neler oluyor neler…

Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Nurten Hatırnaz
Yayın Tarihi 2014-10-11
ISBN 9759997656
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 88
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor! PDF İndir

Sevimli Dostlar Oteli -4 / Gösteri Başlıyor! kitabı, Kate Finch isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kate Finch yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kate Finch Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.