Sevgi Dolu Bir Yürek – Canan Tan Pdf İndir

Nisan 22, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sevgi Dolu Bir Yürek gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Canan Tan yazarı tarafından yazılan Sevgi Dolu Bir Yürek kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sevgi Dolu Bir Yürek

Sevgi Dolu Bir Yürek Kitabının Kısa Özeti Oku

Sevgi Dolu Bir Yürek kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Arkadaşlarının sevgilisi, havuzun birincisi; biraz afacan ama çok sevimli, cıvıl cıvıl bir kız Elif…Yaşamayı çok seviyor, çevresindekilere mutluluk veriyor.Bir gün, talihsiz bir olay geliyor Elif’in başına.Ama Sevgi Dolu Bir Yürek’le aşılmayacak hiçbir güçlük yok…Elif’in tatlı mı tatlı dünyasına konuk olmaya,onun sevgi dolu yüreğine dokunmaya var mısınız?

Sevgi Dolu Bir Yürek Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-10-14
ISBN 6050931983
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 112
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 21 x 29.7 cm

Sevgi Dolu Bir Yürek PDF İndir

Sevgi Dolu Bir Yürek kitabı, Canan Tan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Canan Tan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Canan Tan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.