Sevgi Canavarı ve Son Çikolata – Rachel Bright Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sevgi Canavarı ve Son Çikolata gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rachel Bright yazarı tarafından yazılan Sevgi Canavarı ve Son Çikolata kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sevgi Canavarı ve Son Çikolata

Sevgi Canavarı ve Son Çikolata Kitabının Kısa Özeti Oku

Sevgi Canavarı ve Son Çikolata kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kapısının önünde gizemli bir kutu çikolata bulan Sevgi Canavarı kendisini gerçekten de çok şanslı hissediyor…Ama hayatta hiçbir şey o kadar da kolay değil ne yazık ki…Acaba Sevgi Canavarı çikolataları arkadaşlarıyla mı paylaşsa yoksa tümünü kendine mi ayırsa?Zor seçimlerle karşı karşıya kalan ve doğruyu tercih edenlerin yaşayacağı mutluluğu anlatan, çikolata kadar tatlı bir hikâye.

Sevgi Canavarı ve Son Çikolata Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-16
ISBN 6053411888
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 26 x 26.5 cm

Sevgi Canavarı ve Son Çikolata PDF İndir

Sevgi Canavarı ve Son Çikolata kitabı, Rachel Bright isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rachel Bright yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rachel Bright Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)