Sevdim Gitti – Merthan Demir Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sevdim Gitti gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Merthan Demir yazarı tarafından yazılan Sevdim Gitti kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Sevdim Gitti


Sevdim Gitti Kitabının Kısa Özeti Oku


Sevdim Gitti kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Çırpınıyorum, boğuluyorum.Olmadığın her an biraz dahaölüyorum, biraz daha seviyorum.Bir yerden eksiliyor, biryerden büyüyorum. Yokluğundaeksiğim, tamamlanamıyorum.Beni sevmediğin her an yokoluyorum, parçalanıyorum.Oysa ne güzel severdik birbirimizi,hep en acıyan yerlerimizdenöpmez miydik? Hep sarmaz mıydıkyaralarımızı?Gel artık, ben hep buradayım.Sensiz eksiğim, yalnızım.Gel artık.Bıraktığın yerdeyim.

Sevdim Gitti Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-05-08
ISBN 6052971383
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Sevdim Gitti PDF İndir


Sevdim Gitti kitabı, Merthan Demir isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Merthan Demir yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Merthan Demir Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.