Sevda Sözleri – Cemal Süreya Pdf İndir

Kasım 25, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sevda Sözleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Cemal Süreya yazarı tarafından yazılan Sevda Sözleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sevda Sözleri

Sevda Sözleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Sevda Sözleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Cemal Süreya, Cumhuriyet Dönemi şiirinin en özel “vitaminiydi”.Lirik, erotik, politik gür bir ırmak.Sevda Sözleri bu büyük ustanın bütün şiirlerini bir araya getiriyor.

Sevda Sözleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-06
ISBN 9753634564
Baskı Sayısı 73. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 329
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Sevda Sözleri PDF İndir

Sevda Sözleri kitabı, Cemal Süreya isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Cemal Süreya yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Cemal Süreya Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • NNŞ Şubat 6, 2020, 8:54 am

    HKJLBLNLKLN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.