Seslerin Perisi Işık – Yota K. Alexandrou Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Seslerin Perisi Işık gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yota K. Alexandrou yazarı tarafından yazılan Seslerin Perisi Işık kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Seslerin Perisi Işık

Seslerin Perisi Işık Kitabının Kısa Özeti Oku

Seslerin Perisi Işık kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünya sadece seslerden oluşsaydı nasıl bir yer olurdu?Peki çiçekleri tanımamızın tek yolu kokuları olsaydı?Ya yaşamımızda sadece tek bir renk olsaydı?Işık, özel becerileri olan bir varlık; onun özel durumunu bakalım kitabın kaçıncı sayfasında fark edeceksiniz.Bilmediğimiz dünyaların kapılarını aralayan bir anlayış ve empati öyküsü.

Seslerin Perisi Işık Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Seda Kostik
Yayın Tarihi 2016-06-01
ISBN 9752753419
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 21 x 29 cm

Seslerin Perisi Işık PDF İndir

Seslerin Perisi Işık kitabı, Yota K. Alexandrou isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yota K. Alexandrou yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yota K. Alexandrou Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)