Sen On Yedi Yaşımsın – Miraç Çağrı Aktaş Pdf Kitap İndir

Nisan 22, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sen On Yedi Yaşımsın gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Miraç Çağrı Aktaş yazarı tarafından yazılan Sen On Yedi Yaşımsın kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Sen On Yedi Yaşımsın


Sen On Yedi Yaşımsın Kitabının Kısa Özeti Oku


Sen On Yedi Yaşımsın kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Seni ”canımın içi” diye sevecek birini kaybettin.Şimdi hiçbir can nefes olmayacak sana.Daha çok sevileceğini umarak gittiğin yerde sıkışırsa kalbin, elini kalbine koy. Çünkü o acı benim.O sıkışmayla sana, bizi bitirme çabalarını vehiçe sayışlarını hatırlatmaya geleceğim.Biliyor musun sevgilim? Seni sevdim.Bir insan hayatında ne kadar çok ve ne kadar güzel sevebilirse, o kadar sevdim.Bu da benim yenik zaferim… Sen benim ilk çaresizliğim,sen benim ilk yenilgimsin.

Sen On Yedi Yaşımsın Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-02-13
ISBN 6059609388
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Sen On Yedi Yaşımsın PDF İndir


Sen On Yedi Yaşımsın kitabı, Miraç Çağrı Aktaş isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Miraç Çağrı Aktaş yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Miraç Çağrı Aktaş Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.