Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak) – Victor Hugo Pdf İndir

Kasım 24, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Victor Hugo yazarı tarafından yazılan Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak)

Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak) Kitabının Kısa Özeti Oku

Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
ilk kez 1862 yılında yayımlanan Sefiller yazarın Notre-Dame’ın Kamburu ile “din”, Deniz işçileri ile “doğa” konularını işlediği roman üçlemesinin “toplum”u ele alan, en görkemli ayağıdır. Bu destansı roman Fransız toplumundan yola çıkarak, kozmolojik bir bakış ve eşsiz bir duyarlılıkla insanlığa ulaşır. Fantine’in, Cosette’in, Marius’ün, Saint-Denis Sokağı barikatlarının, Paris’in, Javert’in ve Jean Valjean’ın sefaletten sevgiye, felaketten iyiliğe ve karanlıktan aydınlığa uzanan hikÇ¢yeleri Hasan ǂli Yücel Klasikler Dizisi’nin 250. kitabında okurlarla buluşuyor.

Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Volkan Yalçıntoklu
Yayın Tarihi 2018-10-31
Orjinal Adı Les Miserables
ISBN 6053324744
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 1724
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 20.5 cm

Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak) PDF İndir

Sefiller (2 Cilt) – (Karton Kapak) kitabı, Victor Hugo isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Victor Hugo yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Victor Hugo Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.