Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3 – Adam Blade Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Adam Blade yazarı tarafından yazılan Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3

Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3 Kitabının Kısa Özeti Oku

Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Canavar Peşinde macerası başlamadan çok uzun zaman önce, iyilikle kötülüğün savaşı vardı…Ölümcül Canavarlar… Korkunç bir savaş…Avantia’ya hoş geldiniz…Avantia, savaş ateşleriyle yanıyor. Derthsin’in şeytani orduları, ülkeye akın ediyor. Onları yalnızca Tanner ve Seçilmiş Biniciler durdurabilir. Kahramanlarımız, Güney Mağaraları’na yaptıkları tehlikeli yolculuk sırasında kimlerle karşılaşacaklar?Tanner’ı kontrol etmeye çalışan karanlık güçler, Binicilerin alın yazılarını değiştirebilecek mi?

Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Aslıhan Kuzucan
Yayın Tarihi 2013-06-18
ISBN 9759996772
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 200
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3 PDF İndir

Savaş Çağrısı / Avantia Günlükleri -3 kitabı, Adam Blade isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Adam Blade yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Adam Blade Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)