Şapkalı Kedi (Ciltli) – Dr. Seuss Pdf İndir

Ocak 28, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Şapkalı Kedi (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Dr. Seuss yazarı tarafından yazılan Şapkalı Kedi (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Şapkalı Kedi (Ciltli)

Şapkalı Kedi (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Şapkalı Kedi (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kendi kendine okumaya yeni başlayan çocuklar için ideal. Uyak, ritim ve tekrarlar çocuklar için okumayı kolaylaştıracak ve onların özgüvenlerini kazanmalarına yardımcı olacak. Şapkalı Kedi geliyor ve Sally ile kardeşinin evinde ortalık karışıyor. Evin altı üstüne geliyor!Birbirinden komik öyküler, çılgın karakterler ve eğlenceli resimleri birleştiren Dr. Seuss, kendine özgü uyak, ritim ve tekrar yöntemleriyle, okumayı her yaş ve yetenekte çocuklar için kolaylaştırıyor.

Şapkalı Kedi (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Meltem Erkmen
Yayın Tarihi 2016-11-22
ISBN 6051731797
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 63
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16 x 22.5 cm

Şapkalı Kedi (Ciltli) PDF İndir

Şapkalı Kedi (Ciltli) kitabı, Dr. Seuss isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dr. Seuss yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Dr. Seuss Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.