Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Çağdaş Firavunları Tanıma Kılavuzu – Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk Pdf İndir

Ekim 25, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk“>Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk yazarı tarafından yazılan Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Çağdaş Firavunları Tanıma Kılavuzu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Çağdaş Firavunları Tanıma Kılavuzu

Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Çağdaş Firavunları Tanıma Kılavuzu Kitabının Kısa Özeti Oku

Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Çağdaş Firavunları Tanıma Kılavuzu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Kur’an’da 74 kez geçen firavun sözcüğü hem özel isim hem de cins ismi olarak alınmalıdır. Özel isim olarak anıldığında, Hz. Musa’nın tebliğine zulüm ve dehşetle karşı çıkan azgın despot bir diktatörü ifade eder. Cins ismi olarak anıldığında ise bütün firavun ruhlu despot-ların ortak adı olur.Firavun, geleneğe karşı çıkan uyarıcılara zulmeden tâ-ğutların sembol ismidir.’Firavun’ adlı bu kitap, hem bir anahtar kitaptır hem de bir tamamlayıcı kitaptır. Bu kitaptan layıkıyla yararlan-mak için ‘Lanetlenen Soy’ ve ‘Kötülük Toplumu’ kitap-larımı da el altında bulundurmakta yarar vardır.Faili veya azmettiricisi olduğu lanetlik suçlarla bir kötülük toplumuna dönüşen ve özellikle son on yıldır bu lanetlik suçlarının cezasını ödeme sürecine giren Türk halkının, Kur’an laboratuvarından süzüp reçeteleştirerek önüne koyduğumuz bu kılavuz kitaplardan gereğince yararlanmasını umuyor, Ra’d suresi 11. ayete uygun olarak kesilen ceza faturasının artık ödenmiş sayılmasını temenni ediyorum.

Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Çağdaş Firavunları Tanıma Kılavuzu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-08-05
ISBN 9756779811
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 228
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14 x 22 cm

Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Çağdaş Firavunları Tanıma Kılavuzu PDF İndir

Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Çağdaş Firavunları Tanıma Kılavuzu kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk“>Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk“>Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)