Saklı Nesneler (3-6 yaş) – Kollektif Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Saklı Nesneler (3-6 yaş) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan Saklı Nesneler (3-6 yaş) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Saklı Nesneler (3-6 yaş)

Saklı Nesneler (3-6 yaş) Kitabının Kısa Özeti Oku

Saklı Nesneler (3-6 yaş) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
35 kart ve silinebilir kalem.Kartın sağında verilen nesne resimleri, ana resmin içinde gizlenmiştir. Dikkatli bakıldığında bu nesneleri bulmak mümkündür.Silinebilir kalemle, çocuk saklı nesneleri bulup işaretleyebilecek ve daha sonra kullanmak için veya başka birinin kullanabilmesi için silgisi ile işaretleri silebilecek.

Saklı Nesneler (3-6 yaş) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

ISBN 6059039383
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı

Saklı Nesneler (3-6 yaş) PDF İndir

Saklı Nesneler (3-6 yaş) kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)