Sakar Cadı Vini Uzayda – Korky Paul Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sakar Cadı Vini Uzayda gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Korky Paul yazarı tarafından yazılan Sakar Cadı Vini Uzayda kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sakar Cadı Vini Uzayda

Sakar Cadı Vini Uzayda Kitabının Kısa Özeti Oku

Sakar Cadı Vini Uzayda kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Üç, iki, bir… gürr!Vini ve Vilbur uzaya gidiyor!Uydulara ve uzay gemilerine çarpmaktan kurtulan Vini veVilbur, en sonunda piknik yapmak için minik ve sevimli birgezegen buluyor. Ama tuhaf görünüşlü yaratıklar yanlarına gelince,Vini kurtulmak için sihirli değneğini kullanmak zorunda kalıyor!

Sakar Cadı Vini Uzayda Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Bülent O. Doğan
Yayın Tarihi 2018-03-16
ISBN 6053600497
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 2
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı

Sakar Cadı Vini Uzayda PDF İndir

Sakar Cadı Vini Uzayda kitabı, Korky Paul isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Korky Paul yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Korky Paul Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)