Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap – Jeff Kinney Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jeff Kinney yazarı tarafından yazılan Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap

Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Epsilon Gençlik Kulübü okuyucularını çok eğlendiren Saftirik Gerg ikinci günlüğüyle tatilden dönüyor!Ama siz ne yaparsanız yapın, sakın Greg Heffley’ye yaz tatilinin nasıl geçtiğini sormayın.Çünkü bu konuda tek kelime etmek istemiyor.Gerg yeni okul yılına başlarken yazın yaşadığı her şeyi, özellikle bir olayı, ardında bırakmakta kararlı.Ancak ne yazık ki ağabeyi Rodrick tüm olanları biliyor.Zaten bütün sırlar bir gün açığa çıkar.Hele işin içinde bir de günlük varsa.Yazar ve illüstratör Jeff Kinney’in kahramanı Wimpy Kid Greg’in yeni günlüğünü okumaya ne dersiniz?

Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: İlker Akın
Editor: Meltem Erkmen
Yayın Tarihi 2013-10-01
ISBN 9944821889
Baskı Sayısı 15. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 223
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21.5 cm

Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap PDF İndir

Saftirik Greg’in Günlüğü Rodrick Kuralları 2. Kitap kitabı, Jeff Kinney isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jeff Kinney yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jeff Kinney Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • Tongç Ocak 19, 2019, 10:24 pm

  Çok güzel bir kitap

 • oyunarmasi Nisan 8, 2019, 5:24 pm

  süper

 • adsız Nisan 16, 2019, 9:53 pm

  çokguzl

 • ömer Nisan 22, 2019, 12:40 am

  İYİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)