Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap – Jeff Kinney Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jeff Kinney yazarı tarafından yazılan Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap

Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Greg’in başı dertte. Okul malına zarar verildi ve bir numaralı şüpheli de bizim Greg. Ama işin tuhaf yanı, Greg masum. En azından, masum sayılır.Herkes onun üzerine giderken, birden şiddetli bir kar fırtınası patlak veriyor. Heffley ailesi de evde mahsur kalıyor. Greg, karların erimesi halinde başına gelecekleri biliyor ama hangi ceza tatil boyunca ailenle eve hapsolmaktan daha kötü olabilir ki?OKUYUCULAR, SAFTİRİK GREG’İN GÜNLÜĞÜ’NE BAYILIYOR!USA Today, Publishers Weekly, Wall Street Journal ve 1New York Times çok satanlar listelerinin vazgeçilmezi olan seri ile ilgili övgüler:”Saftirik serisinin yaratıcısıJeff Kinney, kitapların sihirbazı.”–Parade dergisi”Saftirik Greg’in Günlü¤ü serisi, günümüzde yayıncılığın büyük balığı.”–The Hollywood Reporter”Saftirik çılgınlığı dünyayı sarsıyor.”–Time dergisi”Bugüne kadar yayınlanmış en başarılı çocuk dizilerinden biri.”–The Washington Post

Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Kenan Özgür
Yayın Tarihi 2014-02-01
ISBN 9944824675
Baskı Sayısı 11. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap PDF İndir

Saftirik Greg’in Günlüğü Panik Yok! 6.Kitap kitabı, Jeff Kinney isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jeff Kinney yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jeff Kinney Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)