Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap – Jeff Kinney Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jeff Kinney yazarı tarafından yazılan Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap

Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap Kitabının Kısa Özeti Oku

Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Böyle tatil mi olur? Ailece çıktıkları seyahatte Greg’in başına gelmeyen kalmıyor.Kötü oteller, berbat yemekler, garip bir evcil hayvan, hayal kırıklığı yaratan parklar, korkunç bir aile ve hiçbiri yetmezmiş gibi bir de hırsızlar!Greg’in işi çok zor. Onda bu şans varken!

Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Kenan Özgür
Yayın Tarihi 2014-11-19
ISBN 9944829359
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap PDF İndir

Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken! 9. Kitap kitabı, Jeff Kinney isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jeff Kinney yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jeff Kinney Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)