Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler – İsmail Çubukçu Pdf İndir

Ocak 14, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

İsmail Çubukçu yazarı tarafından yazılan Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler

Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler Kitabının Kısa Özeti Oku

Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dilimizin Zenginliği Olan Deyimlerimizle Süslenmiş Birbirinden Güzel ÖykülerSıcak bir yaz gününde lezzetli bir dondurmaya ne dersin? Doğum gününde aldığın hediyeni kaybedersen ne hissedersin? Arkadaşlarınla beraber eğlenceli bir oyun oynamak ister misin?Dilimizin zenginliği olan deyimlerimizle süslenmiş bu kitaptaki öyküleri okurken saygı, doğruluk, paylaşma, arkadaşlık gibi birçok güzellikle buluşacaksın. 

Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-06-26
ISBN 6051183770
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 64
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler PDF İndir

Sade Dondurma / Deyimlerle Öyküler kitabı, İsmail Çubukçu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser İsmail Çubukçu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

İsmail Çubukçu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.