şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor! – Birsen Ekim Özen Pdf İndir

Şubat 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Birsen Ekim Özen yazarı tarafından yazılan şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor!

şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor! Kitabının Kısa Özeti Oku

şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Oyun için sahneyi hazırladık, artık hava kararmaya başlamıştı. Kostümleri giymeye başlamalıydık. işte o anda karşımıza bambaşka bir sorun çıktı. Süper kahraman kıyafetli dersleri süper olmayan Volkan üstündeki kostümü asla çıkarmayacağını söyledi. Bu durumda sarayın muhafızlarından biri kırmızı pelerinli bir süper kahraman olacaktı ki bu gerçekten tuhaftı. Ancak su tesisatı döşeyen Ferhat’ı ve doktor olan şžirin’i düşününce muhafızın da Süpermen olabileceğine karar verdik.”Arkadaşlarına bir gösteri yapmaya karar veren şžirin ve arkadaşları, Ferhat ile şžirin’in hikÇ¢yesini yeniden yazıyorlar ve göz önünde olmanın ne kadar zor bir şey olduğunu anlıyorlar.

şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-10-30
ISBN 6050817201
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor! PDF İndir

şžirin – Gösteri Dünyası Beni Bekliyor! kitabı, Birsen Ekim Özen isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Birsen Ekim Özen yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Birsen Ekim Özen Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.