Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün – Patrick Rothfuss Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Patrick Rothfuss yazarı tarafından yazılan Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün


Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün Kitabının Kısa Özeti Oku


Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
BENiM ADIM KVOTHEFantastik kurgu edebiyatının eşsiz bir masalı, bir kahramanın kendi ağzıyla anlattığı öyküsü işte böyle başlıyor. Bir keder öyküsü bu… bir kurtuluş öyküsü… bir adamın evrenin anlamını arayışının ve gerek o arayışın gerekse de onu sürdürmesini sağlayan gem vurulamaz iradenin bir efsaneye dönüşmesinin öyküsü…“Rothfuss, Rüzgarın Adı ile başlayan bu muazzam hikÇ¢yede nereye giderse gitsin iyi bir şarkıyı taşıması gibi bizi de yanında götürecek.”Ursula K. Le Guin

Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Cihan Karamancı
Yayın Tarihi 2019-01-16
Orjinal Adı The Kingkiller Chronicle: Day One
ISBN 6053751342
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 736
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14 x 23 cm

Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün PDF İndir


Rüzgarın Adı / Kral Katili Güncesi 1. Gün kitabı, Patrick Rothfuss isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Patrick Rothfuss yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Patrick Rothfuss Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.