Rüzgargülü İle Yel Değirmeni – Nurşen Şirin Pdf İndir

Aralık 15, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Rüzgargülü İle Yel Değirmeni gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nurşen Şirin yazarı tarafından yazılan Rüzgargülü İle Yel Değirmeni kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Rüzgargülü İle Yel Değirmeni

Rüzgargülü İle Yel Değirmeni Kitabının Kısa Özeti Oku

Rüzgargülü İle Yel Değirmeni kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çoklu zekâ kuramına göre 1000 çocuk üzerinde sınanarak 4-8 yaş grubu için Çocuk Gelişim Uzmanı Nurşen Şirin tarafından hazırlanmıştır. Masalın Teması: Dostluk bilinci; hasta ziyaretinde dikkat edilmesi gereken hususlar; yardımlaşma. Çocuklara Kazandıracağı Kavramlar: Ön-arka, yaşlı-genç, zaman (akşam-sabah), mutlu-mutsuz, renk (sarı, kırmızı, siyah ), kokulu-kokusuz, sayı kavramı (1, 2, 3)Çoklu Zekâ Kuramına Göre Çocuklarda Geliştirdiği Zeka AlanlarıKişisel (İçsel) zekâ: Masalda işlenen karşılık beklemeden yardım etme teması, bu zekâyı desteklemektedir.Kişiler Arası (Sosyal) Zekâ: Masalda işlenen bir toplum içinde yaşayan insanların zor anlarında (hastalık vs.) birbirlerine destek olmaları ve nezaket kurallarına dikkat etmeleri gereğini vurgulayan tema, sosyal zekânın gelişmesinde etkilidir.Görsel ve mekânsal zekâ: Masalda geçen mekânsal kavramlar (cadde, garaj vs.), Masalın resimlerinde kullanılan renkler ve görsel öğeler bu zekâyı destekler.Sözel ve dilsel zekâ: Masalın kazandırdığı kavramlar, kelimeler, duygu ifadeleri, sözel ve dilsel zekânın gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Rüzgargülü İle Yel Değirmeni Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-29
ISBN 9752633407
Baskı Sayısı 8. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 20 x 26 cm

Rüzgargülü İle Yel Değirmeni PDF İndir

Rüzgargülü İle Yel Değirmeni kitabı, Nurşen Şirin isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nurşen Şirin yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nurşen Şirin Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.