Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 – Binnur Şafak Nigiz Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Binnur Şafak Nigiz yazarı tarafından yazılan Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2

Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Tanrı, ölen çocuklar için cennette bir oyun parkı inşa etmiş, duydun mu?Parkın içine kar yağıyormuş ama hiç soğuk olmuyormuş; güneş yanarak parlıyormuş ama asla yakmıyormuş.Ölü çocuklar terlemiyor, düşse bile canları yanmıyor, asla hastalanmıyor, hiç yorulmuyormuş.İçimdeki kız çocuğu kendini nefes boşluğundan vurdu.Şarjörün içine yirmi altı kurşun dizdi; yirmi altı el sıktı nefes boşluğuna.Yirmi altıncı patlama sesinde uykumdan uyandım ama onu kurtaramadım.Yirmi altı seksek kutusu çizdim.Yirmi altı kez zıpladım tek ayağımın üstünde.Yirmi altı kez düştüm. Yirmi altı kez yandım.Ben hiçbir zaman kendi kuyumdan su içmedim.Tanrı’nın avuçlarındaki suya düşen yansımama baktım.Reyc’e baktım.Saatin anahtardan akrebi beni çocukluğumdan soktu.Canım adam. 

Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-19
ISBN 6052050200
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 720
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 PDF İndir

Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 kitabı, Binnur Şafak Nigiz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Binnur Şafak Nigiz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Binnur Şafak Nigiz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)