Ramazan ve Çocuk – Esra Korkmaz Pdf İndir

Aralık 29, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ramazan ve Çocuk gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Esra Korkmaz yazarı tarafından yazılan Ramazan ve Çocuk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ramazan ve Çocuk

Ramazan ve Çocuk Kitabının Kısa Özeti Oku

Ramazan ve Çocuk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Biz büyükler Ramazan ayını büyük bir coşkuyla karşılarız. Çünkü biliriz ki mübarek Ramazan ayı Müslümanlara rahmet ve mağfiret getirir.Peki ya çocuklar? Çocuklar için “Ramazan” ne ifade ediyor? “Oruç tutmak” ne demektir? Sevgili ebeveynler,Gelin hep birlikte, oruç ibadetini merak eden çocuklarımıza mübarek Ramazan ayının önemini anlatalım. Çocuklarımıza daha ilk çocukluk zamanlarında “ Oruç tutmak İslam’ın şartlarından biridir.” diyelim ve oruç ibadetinin insanı nasıl terbiye ettiğini öğrenmelerine yardımcı olalım.İnanıyoruz ki oruç ibadetini tam anlamıyla kavrayan çocuklarla empati kurabilen, yardımlaşmayı önemseyen örnek Müslümanlar yetişecek…İşte bu yüzden, çocuklarımız Ramazanı bilmeli, Ramazan coşkusunu bizimle birlikte hissetmeli!Ramazan ve Çocuk kitabı, samimi anlatımı, sıcacık çizimleri, eğlenceli – öğretici etkinlikleriyle  çocuklara mübarek Ramazan ayını anlatmanıza yardımcı olacak.Dinini merak eden koca yürekli çocuklara…

Ramazan ve Çocuk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-05-03
ISBN 6050825664
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 21 x 29.7 cm

Ramazan ve Çocuk PDF İndir

Ramazan ve Çocuk kitabı, Esra Korkmaz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Esra Korkmaz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Esra Korkmaz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • e c Aralık 29, 2018, 3:14 pm

    merhbalar . mumkunse bende istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)