Pür Dikkat Öğreniyorum 2 – Psikolog Ayşe Erce Pdf İndir

Ocak 3, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Pür Dikkat Öğreniyorum 2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Psikolog Ayşe Erce yazarı tarafından yazılan Pür Dikkat Öğreniyorum 2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Pür Dikkat Öğreniyorum 2

Pür Dikkat Öğreniyorum 2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Pür Dikkat Öğreniyorum 2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Değerli anne-babalar ve eğitimciler; Çocuğunuzda;• Dikkatini yaptığı işe verememe,• Yerinde duramama,• Karşısındakini dinlemiyor görünme,• Detayları gözden kaçırma gibi sorunlar varsa,Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) yaşıyor olabilir.Pürdikkat Öğreniyorum Seti ile çocuğun;• Dikkat geliştirme,• El-göz koordinasyonları sağlama,• Renk, sayı ve şekil gibi kavramları öğrenme,• Parça-bütün ilişkisi kurabilme,• Görsel hafızayı kuvvetlendirme gibi kazanımlar elde edilmesi amaçlanmıştır.Çıkartmalı olarak hazırlanan eğlenceli etkinlikleriyle çocuklar bu kitabı çok sevecek!

Pür Dikkat Öğreniyorum 2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Esra Ogunday Bakır
Yayın Tarihi 2015-02-24
ISBN 6051625324
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 40
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 21 x 29.7 cm

Pür Dikkat Öğreniyorum 2 PDF İndir

Pür Dikkat Öğreniyorum 2 kitabı, Psikolog Ayşe Erce isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Psikolog Ayşe Erce yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Psikolog Ayşe Erce Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.