Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı – Prunella Bat Pdf İndir

Nisan 11, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Prunella Bat yazarı tarafından yazılan Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı

Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı Kitabının Kısa Özeti Oku

Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Bana prenses demeyin!”Soylu bir aileden gelen Vicky, ona “Prenses,” diyen herkese kızar.Ona göre prenses olmak kadar gereksiz bir şey yoktur dünyada.Henrietta Teyzesi onu Prenses Koleji’ne yazdırmak isteyince, kıyameti koparan Vicky, sonunda koleje gitmeye zar zor ikna olur.İstemeye istemeye gittiği Prenses Koleji’nde Vicky’yi hiç ummadığı maceralar beklemektedir.

Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Melike Tamsoy
Yayın Tarihi 2011-03-07
ISBN 9759994747
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı PDF İndir

Prenses Koleji 1. Kitap / Vicky’nin Tacı kitabı, Prunella Bat isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prunella Bat yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Prunella Bat Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.