Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli) – İbrahim Ünsal Pdf İndir

Aralık 16, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

İbrahim Ünsal yazarı tarafından yazılan Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli)

Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“İlk güllenin, Osmanlı siperlerinden birinde patlaması, her iki tarafın topçuları için bir işaret yerine geçti. İlk patlamayı, Osmanlı ve Rus tabyalarından ateşlenen topların birbirine karışan korkunç gümbürtüleri takip etti. Plevne’de ilk kıyamet başlamıştı…”Büyük askerî zaferler ancak büyük komutanlarla kazanılır.Rus kumandanları tarafından bile saygıyla karşılanan bir komutanın yani Gazi Osman Paşa’nın Plevne Savaşı’ndaki destansı mücadelesi bu kitapta seni bekliyor. Vatan için mücadelede gözünü dahi kırpmayan bu komutanı tanımaya hazır mısın?O, adını çağlara yazdıran gerçek bir komutan…

Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-15
ISBN 6055122928
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli) PDF İndir

Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa / Bizim Kahramanlarımız 1 (Ciltli) kitabı, İbrahim Ünsal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser İbrahim Ünsal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

İbrahim Ünsal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.