Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12 – Psikolog Tuncel Altınköprü Pdf İndir

Nisan 20, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Psikolog Tuncel Altınköprü yazarı tarafından yazılan Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12

Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12 Kitabının Kısa Özeti Oku

Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ünlü Türk denizcisi Pirî Reis’in, bugüne kadar hiç bilinmeyen bir haritası bulunur.
Yaygın bir söylentiye göre Pirî Reis, gezip dolaştığı denizlerde belirlediği hazine yüklü batıkların yerlerini bu haritada işaretlemiştir.
Paha biçilemez değerde, yüzlerce hazineyi gösteren bir haritadır bu. İşte, Pirî Reis’in bu haritası; İstanbul’da açık artırmayla satışa çıkarılır.
Uluslararası çetelerin ve gizli örgütlerin hepsi, onun peşine düşerler. Haritaya sahip olabilmek için amansız bir mücadeleye girişirler.
Ufaklık’la Gizem de, hiç ummadıkları bir anda, kendilerini bu çekişmenin tam ortasında buluverirler. Soluk soluğa okuyacağınız bu serüvende, siz de Pirî Reis’in haritasını çetelerin elinden kurtarmak; beş yüzyıldır çözülememiş bir gizemi çözüp Pirî Reis’in hazinelerini bulmak istiyorsanız;
HAYDİ ÇOCUKLAR, SERÜVEN PEŞİNE…

Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-06-01
ISBN 6051180236
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12 PDF İndir

Piri Reis’in Hazineleri / Ufaklık Serüven Peşinde 12 kitabı, Psikolog Tuncel Altınköprü isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Psikolog Tuncel Altınköprü yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Psikolog Tuncel Altınköprü Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • alperen Eylül 7, 2019, 11:11 pm

    indiremedim de yardımcı olabilir misiniz?

  • aaaaa Ekim 27, 2019, 10:14 pm

    indiremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.