Piraye’de Nazım Olmak – Nazan Arısoy Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Piraye’de Nazım Olmak gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nazan Arısoy yazarı tarafından yazılan Piraye’de Nazım Olmak kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Piraye’de Nazım Olmak

Piraye’de Nazım Olmak Kitabının Kısa Özeti Oku

Piraye’de Nazım Olmak kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Hep anlattınız, hep yazdınız, iftira ettiniz,kendinizce yargıladınız ama bana hiç sormadınız.Nazım’dan, eşinden, dostundan beni dinlediniz.Ben de Nazım olmak ne demek hiç anlamadınız.Şimdi sıra bende. Sessiz çığlıklarımın yankıları yüreklerinizi titretecek. Susmak yok artık. Haykırıyorum.Seni hudutsuzca seviyorum Nazım…”                                                                          Nazım’ın Pirayesi

Piraye’de Nazım Olmak Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-09-20
ISBN 6051803333
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 195
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Piraye’de Nazım Olmak PDF İndir

Piraye’de Nazım Olmak kitabı, Nazan Arısoy isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nazan Arısoy yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nazan Arısoy Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • zafer Şubat 8, 2019, 11:35 am

    Okuycam, nasım olunca iş değişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)