Peygamber’in Aynaları – A. Ali Ural Pdf Kitap İndir

Nisan 20, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Peygamber’in Aynaları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

A. Ali Ural yazarı tarafından yazılan Peygamber’in Aynaları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Peygamber’in Aynaları


Peygamber’in Aynaları Kitabının Kısa Özeti Oku


Peygamber’in Aynaları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Ayna döndü; o gümüş gölde belirdi bir bir suretler. Aynaları döndürdü kendine, yelken açtılar bir bir.Dudakları kıpırdadıkça doldurdu rüzgâr göğsünü teknelerin. İsrafil’in suruyla yükseldi dalgalar göğe.Kopmadı kıyamet, hayır!Bir kıyamet tatbikatı bütün zamanlar adına yeryüzünde.Büyük ayna, yüzlerce ayna tarafından kuşatılmıştı.Teslim almak için değil, teslim olmak için sarıldı etrafı.Otuz üç sahabi, otuz üç ayna. Subhânallah diyerek açılıyor aynaların örtüsü… 

Peygamber’in Aynaları Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-02-16
ISBN 6059087469
Baskı Sayısı 20. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 250
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 21 cm

Peygamber’in Aynaları PDF İndir


Peygamber’in Aynaları kitabı, A. Ali Ural isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser A. Ali Ural yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

A. Ali Ural Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Ayşe Mayıs 21, 2020, 3:11 am

    Test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.