Peter Pan / Stage 1 – J. M. Barrie Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Peter Pan / Stage 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

J. M. Barrie yazarı tarafından yazılan Peter Pan / Stage 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Peter Pan / Stage 1

Peter Pan / Stage 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

Peter Pan / Stage 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
One night Peter is spotted and, while trying to escape, he loses his shadow. On returning to claim it, Peter wakes Mary’s daughter, Wendy Darling. Wendy succeeds in re-attaching his shadow to him, and Peter learns that she knows lots of bedtime stories. He invites her to Neverland to be a mother to his gang. Wendy agrees, and her brothers John and Michael go along. Peter and the Lost Boys build a little house for Wendy to live in. Soon John and Michael adopt the ways of the Lost Boys.

Peter Pan / Stage 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-01
ISBN 6052942246
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil İNGİLİZCE
Sayfa Sayısı 68
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı

Peter Pan / Stage 1 PDF İndir

Peter Pan / Stage 1 kitabı, J. M. Barrie isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser J. M. Barrie yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

J. M. Barrie Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)