Peri Gazozu – Ercan Kesal Pdf Kitap İndir

Nisan 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Peri Gazozu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ercan Kesal yazarı tarafından yazılan Peri Gazozu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Peri Gazozu


Peri Gazozu Kitabının Kısa Özeti Oku


Peri Gazozu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Vicdanımız kuruyor. Babalarını erken kaybetmiş yetim çocuklarınmasum başlarını koyacakları göğüsler çoktan çöktü, farkındamısınız? Göğüs çöktükçe zulüm tepemizde kalıyor. Kavisli ve dolaşıkgeçmişimizse, bozuk düzenimizin telleri olmuş. Duyduğunuz seslerbu yüzden içli ve bu kadar derinden geliyor.Şimdi bir türlü sığamayıp, delice bir kavgaya tutuştuğumuz, adınaAnadolu denen şu kadim topraklarda, binlerce yıl önce hükümsürmüş, bir Hitit kralının oğullarına bıraktığı vasiyete bakınisterseniz: ‘Öldüğümde beni, usulünce yıkayın, göğsünüze yaslayın vetoprağa bırakın.’ Bu kadar.”Hayatın en yalın ve en efsunlu meseleleri, ölüm ve yaşam, anne-baba-çocuk arasındaki zor muhabbet, büyümek ve yaşlanmaküzerine… Vefalı bir oğulun gözüyle. Bilhassa ölümün, ölümlebaşetmenin olağanüstülüğü ve olağanlığı üzerine… “Alışmaya”direnen bir hekimin gözüyle.Taşranın sıcak kucağı ve serin kasveti üzerine… Orayı hem içindenhem dışından bilen bir evladının gözüyle.Türkiye’nin ipin ucundaki yakın tarihinin gölgesi… Kalbi avucundabirinin gözüyle.Ercan Kesal’dan, aynanın kenarındaki fotoğraflar misali hayatparçaları, sohbet makamında insan hikâyeleri.

Peri Gazozu Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-03-01
ISBN 9750512018
Baskı Sayısı 9. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 198
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Peri Gazozu PDF İndir


Peri Gazozu kitabı, Ercan Kesal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ercan Kesal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ercan Kesal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • sadasd Aralık 18, 2019, 10:57 pm

    dassad

  • ergene Aralık 27, 2019, 9:31 am

    kitap lütfen

  • gaia Şubat 13, 2020, 5:31 pm

    yapacağınız sisteme sokayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.