Pengu – Yeni Bir Arkadaş – Selen Somer Pdf İndir

Ocak 10, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Pengu – Yeni Bir Arkadaş gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Selen Somer yazarı tarafından yazılan Pengu – Yeni Bir Arkadaş kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Pengu – Yeni Bir Arkadaş

Pengu – Yeni Bir Arkadaş Kitabının Kısa Özeti Oku

Pengu – Yeni Bir Arkadaş kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sevimli penguen yavrusu Pengu, 4-6 yaş arasındaki çocukların ilgisini çekecek iki renkli kitapla okurlarına sımsıcakbir merhaba demenin heyecanını yaşıyor.Anaokuluna giden Pengu, kendine has renkli dünyasında ailesi ve arkadaşlarıyla maceradan maceraya koşarkenhem eğlendiriyor hem de düşündürüyor… Olayların akışı arasına özenle serpiştirilen sorular, minik okurlarınsosyal yaşamlarındaki davranışları üzerine düşünebilmeleri için küçük önerilerde bulunurken, anlatılan öyküler;didaktizmden uzak, sade ve akıcı anlatım biçimleriyle dikkat çekiyor.Yeni Bir Arkadaş adlı serüveni; Pengu’nun anasınıfına doğru renkli bir yolculuğa çıkarıyor okurlarını. Neşe veeğlence dolu bir yaz tatilinin ardından okula dönmek için sabırsızlanan Pengu’nun anasınıfındaki ikinci yıldır. Bu yıltüm sınıfı bir sürpriz beklemektedir. Sınıfa yeni bir öğrenci katılmıştır: Minik kuş Boni. Pengu ve arkadaşlarınınsınıfın yenisini aralarına alıp almayacaklarını merak ediyor musunuz?

Pengu – Yeni Bir Arkadaş Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-05-04
ISBN 9755872124
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 20 x 20 cm

Pengu – Yeni Bir Arkadaş PDF İndir

Pengu – Yeni Bir Arkadaş kitabı, Selen Somer isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Selen Somer yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Selen Somer Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.