Pembe ve Yusuf – Canan Tan Pdf Kitap İndir

Nisan 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Pembe ve Yusuf gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Canan Tan yazarı tarafından yazılan Pembe ve Yusuf kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Pembe ve Yusuf


Pembe ve Yusuf Kitabının Kısa Özeti Oku


Pembe ve Yusuf kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Ne benim sözüm geçer bu iklimdeNe de seninBöyle gelmiş böyle giderSon söz TÖRE’nin!Birbirlerine delicesine düşkün iki kardeşin,Pembe ile Yusuf’un sızılı ve çarpıcı öyküsü.Ezenler ve ezilenlerin amansız savaşımı.Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın değişmez kaderi…Törenin kara gölgesi renklerin üzerine çökerken, içlerinde en gariban gördüğü “pembe”ye vermişti önceliği.Soluğu kesildi “pembe”nin, beti benzi attı. Güzelim rengini yitiriverdi. Varlığını sürdürmekle yok olmak arasındaki ince çizgide asılı kaldı.Tıpkı yaşamın içindeki gerçek PEMBE’ler gibi…

Pembe ve Yusuf Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-10-01
ISBN 6050922639
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 295
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Pembe ve Yusuf PDF İndir


Pembe ve Yusuf kitabı, Canan Tan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Canan Tan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Canan Tan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • cibbell Nisan 2, 2020, 9:09 pm

    indirmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.