Oz’un Kalbi Mu Kıtası – LJağlayan Yılmaz Pdf Kitap İndir

Nisan 29, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Oz’un Kalbi Mu Kıtası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

LJağlayan Yılmaz yazarı tarafından yazılan Oz’un Kalbi Mu Kıtası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Oz’un Kalbi Mu Kıtası


Oz’un Kalbi Mu Kıtası Kitabının Kısa Özeti Oku


Oz’un Kalbi Mu Kıtası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Boğa olmasaydı, Oz uçsuz denizlerde nasıl hüküm sürerdi? Karanlık dalgaların arasına gizlenen kötülükten insanlarını nasıl korur, denizlerin acununa nasıl adalet getirirdi?Börü olmasaydı, Oz nasıl iz sürer, kinini diri tutar ve intikamını alırdı? Uçsuz bucaksız topraklarda, kendi adaletini nasıl sağlardı?Gök Geyik olmasaydı, Oz, bilgeliğe nasıl uzanırdı? Işığa nasıl yol gösterici ve insanlığa köprü olurdu?Aslan olmasaydı, Oz nasıl en büyük olur, düşmanlarının yüreğine korku salardı. Kalbini; Ra-Mu’nun evi, Krallar Kralı’nın şžehri şžalmali’yi nasıl korur, yeryüzünde adaleti nasıl sağlardı?Gök LJocukları, binlerce yıl yeryüzüne hÇ¢kim oldular. Kutsal Dörtlü (Oz Birliği), medeniyetin, sanatın ve refahın merkeziydi. Tüm topraklarda adaleti sağlayanlardı. Bir gün Mu’nun karşısındaki en büyük güç olan Atlantis, yüzyıllar önce yok olmuş Demir Yumruk Birliği’ni, küllerinden, Kuzey’in vahşi krallarıyla yeniden diriltti.Yeryüzünün seçebileceği iki taraf vardı; Mu ya da Atlantis!Yedi kutsal güç tekrar savaş için kullanıldı. Tanrı’nın yolunda ilerleyenler, sapkınlara karşı en büyük savaşını verdiler. Kazananı olmayan savaşın sonunda milyonlarca insan ve medeniyet yok oldu!Her şey, kalın bir sis perdesinin arkasına gizlenmiş gibi yok oldu! 

Oz’un Kalbi Mu Kıtası Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-09
ISBN 6059371766
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 384
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Oz’un Kalbi Mu Kıtası PDF İndir


Oz’un Kalbi Mu Kıtası kitabı, LJağlayan Yılmaz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser LJağlayan Yılmaz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

LJağlayan Yılmaz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • kaan Şubat 10, 2020, 8:59 pm

    @kaandemir4129@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.