Oyuncu Anne PDF İndir

Ocak 27, 2020

Ah be annesi, Çocuğunu al spora götür, oradan çık baleye git, oradan çık tenise, dönüşte oyuncakçıya uğra, alabildiğini al, çeşit çeşit oyun gruplarına üye ol, odasına pahalı oyuncakları yığ, eve gelince aç televizyonu sen de elinde cep telefonun yanında otur. Aaaa noldu, o kadar koşturdun ama çocuğun yine mi mutsuz? Ev işleri, hayat telaşı, o kurs bu kurs derken büyüyüverdi çocuklar değil mi? Gel, gerçek nitelikli zamanın peşinde ol ve onunla oyna. Yeterince yaratıcı değilim ve ne yapacağımı bilmiyorum diyorsan, senin için yüzlerce oyun fikri paylaştım. Hepsi çok kolay, çok eğlenceli ve verimli. Hepsi üç çocukla bizzat denendi. Hadi sıva kollarını, birlikte mutlu çocuklar büyüteceğiz… Eğer siz de Şermin Çarkacı gibi düşünüyorsanız yani çocuğunuzla güzel ve verimli zaman geçirmenin tek yolunun şu yukarıda sayılanlar olmadığına inanıyorsanız, işte bu kitap tam size göre… Buza saklanmış penguenleri, bulgurdan yapılmış çölleri ve mavi çarşaftan denizleri çocuğunuzla paylaşmak istiyorsanız Oyuncu Anne ile tanışmanın tam zamanı…

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

5 Yorum

 • NAZ ULUER Şubat 12, 2020, 3:50 pm

  SAYIN İLGİLİ,
  Siteniz İçeriğinde video formatları yer alan Şermin Yaşar’a ait ‘’Oyuncu Anne ’’, Suzanna Mattiangeli ‘’ Kreşendo’’, Saniye Bencik Kangal ” Korkma İyi Bir Annesin ” kitabının Türkiye telif hakkı müvekkil şirket AKADEMİ ARTI YAYINCILIK MATBAACILIK HİZM. İNŞ. REKLAM BİLİŞİM İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ(ELMA YAYINEVİ’ne ) aittir. Aşağıdaki belirtilmiş olduğu şekilde FSEK. Md. 25 ek 4. Bend uyarınca telif hakkı müvekkil şirkete ait olan sitenizde yayınlanmakta bulunan pdf formatlarının kaldırılması için tarafınıza 3 günlük yasal süre verilmektedir. Aksi takdirde Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacağı ihtaren tarafınıza bildirilmektedir.
  ”5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunun “Yer Sağlayıcının Yükümlülükleri” başlıklı 5. Maddesinde “Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanun’un 8. ve 9. Maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.” hükmüne yer verilmiş; 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ek 4. Maddesiyle ise “Dijital iletim de dâhil olmak üzere işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarlaservis ve bilgi içerik sağlayıcılar tarafından eser sahipleri ile bağlantılı hak sahiplerinin bu Kanunda tanınmış haklarının ihlâli halinde, hak sahiplerinin başvuruları üzerine ihlâle konu eserler içerikten çıkarılır. Bunun için hakları haleldar olan gerçek veya tüzel kişi öncelikle bilgi içerik sağlayıcısına başvurarak üç gün içinde ihlâlin durdurulmasını ister. İhlâlin devamı halinde bu defa, Cumhuriyet savcısına yapılan başvuru üzerine üç gün içinde servis sağlayıcıdan ihlâle devam eden bilgi içerik sağlayıcısına verilen hizmetin durdurulması istenir. İhlâlin durdurulması halinde bilgi içerik sağlayıcısına yeniden servis sağlanır. Servis sağlayıcılar, bilgi içerik sağlayıcılarının isimlerini gösterir listeyi her ayın ilk iş günü Bakanlığa bildirir. Servis sağlayıcılar ile bilgi içerik sağlayıcıları, Bakanlıkça istendiği takdirde her türlü bilgi ve belgeyi vermekle yükümlüdür” düzenlemesi getirilmiştir.”
  AKADEMİ ARTI YAYINCILIK MATBAACILIK HİZM. İNŞ. REKLAM BİLİŞİM İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKET
  AV.NAZ ULUER& AV.BUĞRA KENDİRLİOĞLU
  KENDİRLİOĞLU HUKUK BÜROSU
  Mansuroğlu Mahallesi 286/4 N:2 D:12 Defne Plaza Bayraklı/İZMİR
  232 461 69 95-232 400 50 60

 • Tuba Şubat 14, 2020, 9:11 am

  PDF atarmisinz

 • ALi Nisan 9, 2020, 3:58 pm

  kitabı merak ediyorum. acaba bilgi olarak bana bir katkı sağlayacak mı?

 • Çağla Mayıs 6, 2020, 8:45 pm

  Kitabı indiremiyorum

 • Ceylan Mayıs 9, 2020, 3:21 am

  PDF atar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.