Oyun Kartları – Zıt Kavramlar – Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Oyun Kartları – Zıt Kavramlar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan Oyun Kartları – Zıt Kavramlar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Oyun Kartları – Zıt Kavramlar

Oyun Kartları – Zıt Kavramlar Kitabının Kısa Özeti Oku

Oyun Kartları – Zıt Kavramlar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
• Zıt Kavramlar oyun kartları, çocuğunuz için en eğitici oyunlardan ve okul öncesi etkinliklerden birisidir.• Zıt Kavramlar kartları, çocuğunuzun gördüğü resmi / bilgiyi aklında tutup, daha sonra zihninde geri çağırması üzerine kurulu olduğu için, görsel hafıza ve algı yeteneğinin gelişmesinde faydalı olur.• Varlıkları biçimlerine ve işlevlerine göre eşleştirir.• Gelişmiş görsel hafıza ve ilişki kurabilme, çocuğunuzun okul eğitimi ve sonraki yaşantısı boyunca her alanda kullanacağı önemli meziyetlerden birisidir.• Zıt Kavramlar oyun kartları, çocuğunuzun özellikle muhakeme ve idrak yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunur.• Zıt Kavramlar oyun kartları, eğitsel oyunlar arasında beyin / hafıza gelişimini en çok destekleyen oyunlardan biridir.• Varlıkları ve işlevlerini tanıtarak çevresiyle ilgili farkındalık düzeyi arttırır.• Parça-Bütün ilişkisini kavrayabilmeleri için son derece güzel bir eğitim materyalidir.

Oyun Kartları – Zıt Kavramlar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Kollektif
Yayın Tarihi 2017-10-16
ISBN 6051629766
Baskı Sayısı 8. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 8 x 8 cm

Oyun Kartları – Zıt Kavramlar PDF İndir

Oyun Kartları – Zıt Kavramlar kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)