Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) – Fatih Erdoğan Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Fatih Erdoğan yazarı tarafından yazılan Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap)

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çoklu Zekâ kuramı, pek çok zekâ türü olabileceğini ve bunların her birinin kendine özgü bir biçimde geliştiğini, insanların daha başarılı olduğu değişik alanlar bulunduğunu ve eğitim yaklaşımlarını bu farklı zekâ türlerini dikkate alarak yapmak gerektiğini savunan bir kuramdır.Toplam 9 kitaptan oluşan, ilkokul 2. ve 3. sınıflara yönelik olarak hazınlanan bu setin amacı çocukların hangi zekâ türüne sahip olduğunu anlamaya yardımcı olmak, içerdiği uygulamalar sayesinde tüm zekâ türlerinde gelişimini sağlamaktır. 

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-09-18
ISBN 9753100496
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 320
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) PDF İndir

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) kitabı, Fatih Erdoğan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Fatih Erdoğan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Fatih Erdoğan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)