Ortaçağda Dinsel Sapkınlıklar – Malcolm Lambert Pdf İndir

Ekim 23, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Malcolm Lambert“>Malcolm Lambert yazarı tarafından yazılan Ortaçağda Dinsel Sapkınlıklar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ortaçağda Dinsel Sapkınlıklar

Ortaçağda Dinsel Sapkınlıklar Kitabının Kısa Özeti Oku

Ortaçağda Dinsel Sapkınlıklar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

İlk olarak 1977 yılında yayımlanan ortaçağdaki dinsel “sapkınlık” hareketlerinin bu kapsamlı tarihi, ortaçağ Roma ve Bizans kiliselerine karşı muhalefet ve protesto gösterilerinin karanlık ve çoğu defa da gizli dünyasını etkili biçimde anlatıyor. Malcolm Lambert, bu “sapkınlıkların” çıkış noktalarını ve doğasını inceliyor, ortaçağ din adamlarının bazen vaazlarla ve tartışarak, daha sıklıkla da silahlı güçlerle, hapis cezalarıyla ve kazığa oturtarak “sapmalarla” nasıl mücadele ettiğine bakıyor. 

Ortaçağda Dinsel Sapkınlıklar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Erdem Gökyaran
Yayın Tarihi 2015-05-25
ISBN 6059872072
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 557
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16 x 24 cm

Ortaçağda Dinsel Sapkınlıklar PDF İndir

Ortaçağda Dinsel Sapkınlıklar kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Malcolm Lambert“>Malcolm Lambert isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Malcolm Lambert yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Malcolm Lambert“>Malcolm Lambert Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)