Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi – Miriam Dubini Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Miriam Dubini yazarı tarafından yazılan Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi

Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi Kitabının Kısa Özeti Oku

Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
İyi ki kitaplar var! Miriam Dubini Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikâyesi’nden sonra, yine çok yaratıcı ve güzel bir kitapla okurlarıyla buluşuyor: Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikâyesi… Kitap okumayı çok sıkıcı bulan Anna’nın görüşü, kütüphanede gördüğü “o” kitaptan sonra bambaşka bir boyut kazanır. Hayal bile edemeyeceği şeylerle karşılaşır çünkü… Miriam Dubini sadece hikâye anlatmakla kalmamış, çeşitli oyun ve bulmacalar da hazırlamış. Francesca Carabelli’nin resimleri, Filiz Özdem’in çevirisiyle…

Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Filiz Özdem
Çizer: Francesca Carabelli
Yayın Tarihi 2018-11-30
ISBN 9750831867
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 18 cm

Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi PDF İndir

Okumayı Sevmeyen Çocuğun Hikayesi kitabı, Miriam Dubini isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Miriam Dubini yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Miriam Dubini Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)