Okuldaki İlk Günüm – B. Garcia Sabates Pdf İndir

Aralık 23, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Okuldaki İlk Günüm gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

B. Garcia Sabates yazarı tarafından yazılan Okuldaki İlk Günüm kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Okuldaki İlk Günüm

Okuldaki İlk Günüm Kitabının Kısa Özeti Oku

Okuldaki İlk Günüm kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Birçok çocuk için okula başlamak ya da yeni dönemde okulların açılması kaygı vericidir. Okuldaki ilk günümde, çocuklar eğlendirici bir bakışla okula (yeniden) gitmeye teşvik ediliyor. Kitabın sonunda çocuklar için bazı etkinlikler ve yetişkinler için de bir rehber bulunuyor.

Okuldaki İlk Günüm Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Emine Geçgil
Yayın Tarihi 2011-01-01
ISBN 9754036343
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 38
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 25 x 25 cm

Okuldaki İlk Günüm PDF İndir

Okuldaki İlk Günüm kitabı, B. Garcia Sabates isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser B. Garcia Sabates yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

B. Garcia Sabates Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)