Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7 – Pedagog Ayşen Oy Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Pedagog Ayşen Oy yazarı tarafından yazılan Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7

Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7 Kitabının Kısa Özeti Oku

Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Okula Gitmek istemiyorum! – Okul Fobisi ǜzerine Bir HikÇ¢ye: Bu kitap size, çocuğunuzun eğitiminden geri kalmasına ve sosyal hayatının etkilenmesine yol açabilecek okul fobisi sorunuyla başa çıkabilmeniz konusunda küçük bir ipucu verecek…

Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

ISBN 9751030184
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 23 x 23 cm

Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7 PDF İndir

Okula Gitmek istemiyorum! Okul Fobisi ǜzerine Bir Hikaye / Pedagojik Öyküler Dizisi – 7 kitabı, Pedagog Ayşen Oy isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Pedagog Ayşen Oy yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Pedagog Ayşen Oy Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)