Okula Geç Kaldım! – Fatih Erdoğan Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Okula Geç Kaldım! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Fatih Erdoğan yazarı tarafından yazılan Okula Geç Kaldım! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Okula Geç Kaldım!

Okula Geç Kaldım! Kitabının Kısa Özeti Oku

Okula Geç Kaldım! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Okula kaç türlü yoldan gidebilirsiniz? Çocukların en sevdiği fantastik öykülerden biri.Artık Kendim Okuyabilirim Dizisi’nin okulöncesi ve ilkokul birinci sınıf dönemlerinde çok özel bir yeri vardır. Bu kitaplardan birini okuyup da dizinin öteki kitaplarını okumak istemeyen çocuğa rastlanmamıştır. Ritmik cümle yapıları, kafiyeli ve renkli anlatımıyla bu kitaplar daha okumayı öğrenmeden çocuklara kitabı sevdirmeyi başarmaktadır.

Okula Geç Kaldım! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-05-28
ISBN 975754907x
Baskı Sayısı 12. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 30
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Okula Geç Kaldım! PDF İndir

Okula Geç Kaldım! kitabı, Fatih Erdoğan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Fatih Erdoğan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Fatih Erdoğan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)