Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2 – Tunahan Coşkun Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tunahan Coşkun yazarı tarafından yazılan Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2

Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Anne-baba ve eğitimciler olarak dikkat ve zekâ becerileri setinin çocuklara uygulama aşamasında faaliyetleri hemen yapıp geçmek yerine, faaliyetlerde geçen resim, şekil, nesne, olay, problem gibi temel kavramlar üzerinde çocukları konuşturmak ve faaliyetlere bizzat dahil etmek, mümkünse kitaplarda geçen nesnelerin maketlerini uygulama ortamına getirerek, yaparak, yaşayarak öğrenme ortamını oluşturmak setin amacına daha iyi hizmet edecektir.

Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-03-25
ISBN 6055331443
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 21 x 30 cm

Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2 PDF İndir

Okul Öncesi – İlkokul Dikkat ve Zeka Becerileri -2 kitabı, Tunahan Coşkun isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tunahan Coşkun yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tunahan Coşkun Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)